УГОДА
про співробітництво у галузі статистики між Державною службою статистики України та Національним бюро статистики Республіки Молдова
Державна служба статистики України та Національне бюро статистики Республіки Молдова, далі - Сторони.
ґрунтуючись на взаємній зацікавленості у розвитку співробітництва у галузі статистики, розширенні обміну інформацією, посиленні взаємодії статистичних органів обох держав та відображенні економічних зв'язків між Україною та Республікою Молдова,
Розвивати взаємодію та співробітництво у галузі статистики, що дозволить забезпечити співставність показників та взаємний обмін статистичною інформацією, яка відображає економічні відносини між Україною і Республікою Молдова та соціально-економічне становище обох держав.
Сторони здійснюватимуть співробітництво у галузі статистики за допомогою:
обміну статистичними виданнями та публікаціями, які відображають соціально-економічне, демографічне, екологічне становище держави;
обміну статистичними матеріалами та розробками щодо проведення статистичних спостережень і переписів, створення та функціонування систем статистичних показників;
проведення семінарів і нарад, а також взаємних візитів фахівців для вивчення досвіду роботи іншої Сторони;
взаємодії з питань участі у заходах, що проводяться міжнародними статистичними та економічними організаціями.
Співробітництво здійснюватиметься у відповідності до розроблених на основі взаємної домовленості та затверджених керівниками обох статистичних відомств планів заходів.
Сторони визначають російську мову в якості робочої при виконанні ними зобов'язань, взятих у рамках Угоди.
Усі витрати, пов'язані зі здійсненням взаємних візитів делегацій, бере на себе кожна зі Сторін.
Сторони зобов'язуються дотримуватись конфіденційності щодо інформації, яка передається іншою Стороною в процесі здійснення спільних заходів у рамках виконання цієї Угоди, як у період дії цієї Угоди, так і після припинення її дії.
Положення цієї Угоди не зачіпають права та зобов'язання Сторін за іншими міжнародними договорами, сторонами яких є Україна та Республіка Молдова.
За взаємною згодою Сторін до цієї Угоди можуть вноситися зміни та доповнення, оформлені окремими Протоколами, які є невід'ємною частиною цієї Угоди та набирають чинності у порядку, передбаченому Статтею 10 цієї Угоди.
Усі розбіжності, що можуть виникати при тлумаченні або виконанні цієї Угоди, вирішуватимуться шляхом консультацій чи переговорів між Сторонами.
Ця Угода укладається терміном на один рік та набирає чинності з дати її підписання.
Дія цієї Угоди автоматично подовжується на чергові однорічні періоди, якщо будь-яка зі Сторін не повідомить, принаймні за три місяці до закінчення відповідного періоду в письмовій формі дипломатичними каналами, іншу Сторону про свій намір припинити її дію.
Вчинено у м. Київ "30" листопада 2011 року у двох примірниках, кожний українською, молдавською та російською мовами, при цьому всі тексти є автентичними.
У разі розбіжностей у тлумаченні положень цієї Угоди використовується текст російською мовою.