УГОДА
про технічне співробітництво між Державною податковою службою України та Головною державною податковою інспекцією при Міністерстві фінансів Республіки Молдова
Державна податкова служба України та Головна державна податкова інспекція при Міністерстві фінансів Республіки Молдова (далі разом - Договірні Сторони),
ВИЗНАЮЧИ важливість та ефективність технічного співробітництва з метою удосконалення взаєморозуміння податкового законодавства, управління та практики,
прагнучи до посилення обміну податковою інформацією між податковими органами України та Республіки Молдова,
Договірні Сторони співробітничатимуть у податковій сфері, враховуючи взаємні інтереси, зокрема за такими напрямами:
1) реєстрація та облік платників податків;
3) боротьба з ухиленнями від сплати податків;
4) використання електронної податкової звітності;
5) обслуговування платників податків;
6) навчання та розвиток персоналу;
1. Сторони погодились за необхідності здійснювати обмін:
1) документами (інструкції, методичні матеріали, інформаційні бюлетені тощо), законами в сфері оподаткування;
2) інформацією з податкових питань.
2. Сторони дійшли згоди з питань:
1) проведення зустрічей провідних фахівців, у тому числі з метою консультацій;
2) взаємного запрошення фахівців на семінари, конференції, навчання тощо;
3) проведення курсів підвищення кваліфікації персоналу з питань удосконалення процесів оподаткування.
Співробітництво за цією Угодою буде фінансуватись за таким принципом: пов'язані з перебуванням на території держави приймаючої Договірної Сторони витрати несе Договірна Сторона, яка направляє своїх представників.
Всі заходи, які здійснюються в рамках цієї Угоди, включаючи обмін документами, інформацією, використання та розкриття інформації, здійснюються відповідно до законодавства кожної Сторони. Кожна сторона гарантує конфіденційність одержаної інформації та конфіденційність документів і матеріалів. Конфіденційну інформацію, включаючи документи та матеріали, одержані в рамках цієї Угоди, не можна передавати будь-яким іншим особам без письмового дозволу Сторони, яка надала цю інформацію.
За взаємною згодою Договірних Сторін до Угоди можуть бути внесені зміни і доповнення шляхом підписання відповідного протоколу, який буде невід'ємною частиною Угоди.
Спірні питання, пов'язані з тлумаченням або застосуванням цієї Угоди, вирішуються шляхом консультацій і переговорів.
Ця Угода укладається на невизначений термін і набирає чинності з дати її підписання.
Дію Угоди може бути припинено кожною зі Сторін шляхом письмового повідомлення іншої Сторони дипломатичними каналами. Угода втрачає чинність через три місяці від дати отримання однією із Сторін письмового повідомлення іншої Сторони про намір припинити дію цієї Угоди.
УЧИНЕНО в м. Києві 28 вересня 2012 року в двох примірниках, кожний українською, молдавською та російською мовами, при цьому всі тексти є автентичними. У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення положень цієї Угоди переважну силу матиме текст російською мовою.