Документ 616_175, чинний, поточна редакція — Підписання від 15.09.2014
( Остання подія — Набрання чинності для України міжнародного договору, відбулась 09.10.2014. Подивитися в історії? )
Виберіть формат файлу для збереження:

ПРОТОКОЛ
між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та Головним Комендантом Прикордонної варти Республіки Польща про внесення змін до Протоколу між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та Головним Комендантом Прикордонної варти Республіки Польща про спільне патрулювання

Дата підписання:

15.09.2014

25.09.2014

Дата набрання чинності для України:

09.10.2014

Адміністрація Державної прикордонної служби України та Головний Комендант Прикордонної варти Республіки Польща (далі - Сторони) в інтересах удосконалення здійснення спільних заходів з охорони державного кордону,

на підставі пункту 2 статті 7 і пункту 2 статті 2 Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері боротьби з організованою злочинністю, підписаної у м. Київ 3 березня 1999 року,

беручи до уваги положення пункту 2 статті 9 Протоколу між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та Головним Комендантом Прикордонної варти Республіки Польща про спільне патрулювання (далі - Протокол), підписаного у м. Львів 8 грудня 2010 року,

домовились про таке:

Стаття 1

До Протоколу вносяться такі зміни:

1. Статтю 3 викласти в такій редакції:

«Стаття 3

1. Реалізація спільного патрулювання відбувається на підставі клопотання: з Української Сторони:

1) Прикордонного Уповноваженого України по Чопській ділянці на українсько-польському державному кордоні;

2) Прикордонного Уповноваженого України по Мостиській ділянці на українсько-польському державному кордоні;

3) Прикордонного Уповноваженого України по Львівській ділянці на українсько-польському державному кордоні;

4) Прикордонного Уповноваженого України по Луцькій ділянці на українсько-польському державному кордоні;

з Польської Сторони:

1) Прикордонного Уповноваженого Республіки Польща по Надбужанській ділянці на польсько-українському державному кордоні;

2) Прикордонного Уповноваженого Республіки Польща по Бещадській ділянці на польсько-українському державному кордоні;

у рамках компетенції згідно з територіальною відповідністю та з урахуванням положень пункту 1 статті 3а цього Протоколу.

2. Спільне патрулювання здійснюється в територіальних межах прикордонних підрозділів Державної прикордонної служби України або Прикордонної варти Республіки Польща залежно від ситуації на державному кордоні.

3. Прикордонні Уповноважені кожної зі Сторін передають Прикордонним Уповноваженим іншої Сторони списки експертів, що можуть залучатися до спільного патрулювання, з числа підлеглого їм особового складу, які пройшли зазначені в Протоколі навчання, володіють мовою другої Сторони або іншою мовою, що дає змогу спілкуватися. У списку зазначаються ім’я, прізвище, звання експерта та назва структурного підрозділу.

4. Список, про який ідеться в пункті 3 цієї статті, у випадку зміни даних, що містяться в ньому, оновлюється відразу. Про кожне оновлення списку Прикордонні Уповноважені негайно інформують один одного в письмовій формі.

5. Клопотання про організацію спільного патрулювання має містити:

1) графік несення служби на місяць, який завчасно (щонайменше за 15 днів) буде передаватися для його погодження Прикордонними Уповноваженими, зазначеними в пункті 1 цієї статті;

2) кількість експертів обох Сторін, яких планується залучати для участі у спільному патрулюванні;

3) дані щодо виду та кількості технічних засобів, які використовуватимуться під час здійснення спільного патрулювання;

4) інформацію про місце і час здійснення спільного патрулювання.

6. У разі потреби здійснення зміни даних, про які йдеться в підпункті 2 пункту 5 цієї статті, Прикордонні Уповноважені інформують про це один одного негайно.

7. У разі потреби дані, про які йдеться в підпункті 3 пункту 5 цієї статті, можуть бути змінені за попереднім письмовим погодженням з Прикордонним Уповноваженим іншої Сторони.

8. У разі виникнення обставин, що унеможливлюють реалізацію спільного патрулювання, Прикордонні Уповноважені, про яких ідеться в пункті 1 цієї статті, негайно про це інформуються та залишають за собою можливості внесення зміни до терміну і місця реалізації спільного патрулювання.».

2. Після статті 3 доповнити статтею 3а в такій редакції:

«Стаття 3а

1. У разі раптової зміни ситуації на державному кордоні, що вимагає вжиття негайних заходів, можлива організація Помічником Прикордонного Уповноваженого однієї Сторони за згодою Помічника Прикордонного Уповноваженого другої Сторони спільного патрулювання в терміновому порядку, без складання клопотання, про яке йдеться в пункті 5 статті 3 цього Протоколу.

2. Організація спільного патрулювання в терміновому порядку вимагає отримання згоди від відповідних Прикордонних Уповноважених обох Сторін.

3. У випадку, передбаченому в пункті 1 цієї статті, спільне патрулювання реалізується на підставі письмового клопотання Помічника Прикордонного Уповноваженого, яке має містити:

1) кількість експертів обох Сторін, яких планується залучити для участі у спільному патрулюванні;

2) дані щодо виду та кількості технічних засобів, які використовуватимуться під час несення спільного патрулювання;

3) інформацію про місце і час несення спільного патрулювання.

4. Зважаючи на терміновість ситуації, допускається можливість здійснення клопотання Помічником Прикордонного Уповноваженого в усній формі.

5. У разі необхідності змінити дані, про які йдеться в пункті 3 цієї статті, або відмови від реалізації спільного патрулювання, про яке йдеться в пункті 1 цієї статті, після попереднього отримання згоди від Прикордонних Уповноважених, Помічники Прикордонних Уповноважених негайно інформують про це один одного в письмовій або усній формі.

6. Складене в усній формі клопотання та будь-які зміни, про які йдеться в пункті 5 цієї статті, відповідні Прикордонні Уповноважені негайно підтверджують в письмовій формі.».

3. Пункт 1 статті 6 викласти в такій редакції:

«1. Для спільного патрулювання призначаються тільки ті експерти, які значаться у списку, про який ідеться в пункті 3 статті 3 цього Протоколу.».

Стаття 2

Цей Протокол набирає чинності через 14 днів з дати його підписання.

Цей Протокол підписується в двох примірниках, кожний українською та польською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

Учинено в м. Варшава 15 вересня 2014 року та в м. Київ 25 вересня 2014 року.

За Адміністрацію
Державної прикордонної служби
України

(підпис)

генерал армії України
Микола ЛИТВИН


Головний Комендант
Прикордонної варти
Республіки Польща

(підпис)

генерал дивізії ПВ
Домінік ТРАЧ



вгору