МЕМОРАНДУМ
між Державною митною службою України і Державним митним комітетом Республіки Узбекистан про порядок надання взаємодопомоги
Державна митна служба України і Державний митний комітет Республіки Узбекистан, далі іменовані "Сторони",
керуючись статтею 16 Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Узбекистан про співробітництво в митних справах, підписаної в Ташкенті 5 грудня 1996 року (далі - Угода про співробітництво),
Сторони уповноважують керівників своїх підрозділів, зазначених у додатках 1 і 2 до цього Меморандуму, встановити прямі контакти з метою надання взаємодопомоги.
Сторони негайно повідомляють одна одну про всі зміни доповнення в зазначених додатках.
Керівники Сторін проводитимуть не рідше як один раз на рік зустрічі для розгляду питань реалізації Угоди про співробітництво, а також обговорення актуальних питань діяльності митних органів двох держав.
У разі потреби за пропозицією однієї зі Сторін можуть проводитися позачергові зустрічі.
Зустрічі проводяться по черзі на території держав Сторін.
На підставі Угоди про співробітництво митні органи Сторін на запит надаватимуть один одному інформацію про товари, що обкладаються високим митом, значні заниження митної вартості, а також обмінюватимуться списками товарів, стосовно яких застосовуються заборони й обмеження імпорту або експорту.
Запити про інформацію, що стосується митної вартості, надаватимуться лише щодо таких товарів, про які відомо, що їхня митна вартість значно занижена, і тільки в тих випадках, коли вичерпано власні можливості верифікації митної вартості.
Митні органи Сторін щоквартально обмінюватимуться статистичними даними в розрізі товарних груп ТН ЗЄД щодо взаємної торгівлі між країнами із зазначенням фізичних об'ємів і вартісних показників (у тисячах доларів США). З найбільш великих розбіжностей у статистичних даних експерти Сторін проводять взаємні консультації.
Порядок та умови передання інформації і матеріалів у рамках цього Меморандуму, а також їхнє використання регламентуються положеннями Угоди про співробітництво.
До цього Меморандуму за взаємною домовленістю Сторін можуть вноситися зміни і доповнення, що оформляються окремими протоколами, які є його невід'ємною частиною.
Усі спори і розбіжності з тлумачення або застосування цього Меморандуму вирішуватимуться шляхом переговорів між Сторонами.
Цей Меморандум набирає чинності з дня підписання і діє до закінчення шести місяців з дня одержання однією зі Сторін письмового повідомлення іншої Сторони про її намір припинити дію Меморандуму.
Вчинено в місті Києві 20 травня 1999 року у двох примірниках, кожний українською, узбецькою і російською мовами, причому всі тексти мають однакову силу.
З метою тлумачення положень цього Меморандуму використовується текст російською мовою.
За Державну митну
|
|
За Державний
|